KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ - ZLÍN!!!!!

02.06.2014 20:40

31.05.2014 - KV Zlín!

Tak jsem se s mojí omladinou přihlásila na poslední předporodní výstavu psů. Jelikož to máme co by kamenem dohodil, tak jsem tedy přihlásila i Elu a Edu do mezitřídy a do nejhezčího páru a Grace do mladých. 
Výstava pro nás dopadla více než uspokojivě. Eda je VD 1, Ela je Vítěz třídy a krajský vítěz (medaile) a Grace je Výborná 1 a Vítěz třídy mladých (ovšem medailičku nedostala, ale vůbec jí to nevadilo neboť jí mamka koupila hračku a kostičky na žvýkání  ). Dále Ela a Eda vyhráli třetí místo v "nejhezčím páru" (z jedenácti) a Ela byla druhá ve své skupině FCI IV. No co dodat, poháry jsou doma, prostě nádhera!
 
Posudky:

EDWARD FOX DEN 

Třída: Mezitřída
Rozhodčí: Frnčová Lenka
Ocenění: VD 1
Výstavní posudek: skoro dvouletý pes, OH 36 cm, skus nůžkový, chybí P1 vpravo dole, dobře stavěný pes, pěkná samčí hlava, tmavé oko, správné závěsy, správně dlouhý, v pohybu však mírně klenutý hřbet, korektní hrudník, výrazné předhrudí, srávné postavení a úhlení končetin, pěkný pohyb, pěkná srst, v pracovní kondici. 
 

ELIZABETH FOX DEN

Třída: Mezitřída
Rozhodčí: Frnčová Lenka
Ocenění: Vítěz třídy, Krajský vítěz
výstavní posudek: OH 33 cm, pěkná samičí hlava, nůžkový skus, úplný chrup, výborná horní a dolní linie, správně zaúhlená, pěkný pohyb, správná srst a barva.
 

GRÁCIE LENELI

Třída: Mladých
Rozhodčí: Dolejšová Olga
Ocenění: Výborný 1. Vítěz třídy mladých
Posudek (bohužel opravdu nečitelné): Hlava korektní, ucho dobře nesené, oko tmavé, skus nůžkový, dobrá hřbetní linie, dobře nasazen ocas, prostorný hrudník, v pohybu velmi dobrá, perfektní povahy.