BUGGIE!!!

02.10.2013 21:47

Neštěstí nechodí po horách, ale lidech,bohužel i po psech!

Postihlo také mou pětiletou jezevčici BUGGIE,která je nepostradatelnou členkou naší rodiny a i smečky!!!!

Buggie, nebo takzvaný "Bubák", jak ji pod přezdívkou zná mnoho lidí celý svůj dosavadní aktivní život pomáhá lidem jako canisterapeutický pes. TEĎ POTŘEBUJE POMOCT PRÁVĚ ONA!!!! Poslední procházka se jí stala osudnou, kdy při běhu z ničeho nic upadla a už nevstala a ochrnula na zadní nožky. První verdikt veterináře byl UTRATIT!!!! S tím jsem se ale já nemohla smířit. Proto teď leží po těžké a velmi komplikované operaci tří vyhřezlých plotýnek na neurologii v Brně na klinice Jaggy, kde budou rozhodující rehabilitace. Po této těžké a pro mě velmi finančně nákladné operaci (v řádech 10.ti ticíců) nejsou navíc jisté ani prognózy a verdikty veterinárních specialistů na uzdravení mojí milované Buggie. A o to je to horší....  
Na tuto finančně náročnou operaci jsem ani já neměla své dostatečné úspory, proto jsem o finanční pomoc požádala také rodinu. Ale i tak nám finance stačit nebudou. Proto žádám i touto formou přes FB Vás o pomoc a především o sdílení mého utrpení! 
Kdyby se náhodou "poštěstilo" a vybralo se finančních prostředků více, ujišťuj vás, že nebudou použity za záměrem mého obohacování, ale půjdou tam, kteří je potřebují - do psího útulku. Všem děkuji! 
TOUTO CESTOU BYCH CHTĚLA MOC PODĚKOVAT VÁM VŠEM,KTEŘÍ JSME NÁM POMOHLI A POSLALI PENÍZKY,SRDEČNÉ DÍKY!!!
Dneska je Buugince už trošku líp,ale je to běh na dlouhou trať,kterou spolu poběžíme i díky vám,ale MY SE PŘECE NEVZDÁME!!!
Ještě jednou moooc všem DĚKUJI,opravdu DĚKUJI,bez Vás by jsme nedošli až sem!!!!